Stop rozmazazanym kreskom na powiekach!

Czy brak makijażu szpeci kobietę? Absolutnie nie. Z pewnością  szpeci nas niestarannie wykonany makijaż. A w tej niełatwej sztuce naprawdę łatwo o wpadkę. Zamiast uwodzicielskich zadymionych oczu wychodzi roztargnione spojrzenie misia pandy. Rzęsy zamiast przypominać długie firanki sklejają się w brzydkie snopki. Dodajmy jeszcze gorączkowe wypieki na policzkach, trupio bladą twarz z osypującym się pudrem i makijaż z koszmaru gotowy.

Doktor Make-up od wielu lat uczy malować wiażystki i zna z doświadczenia wszystkie możliwe wizażowe utrapienia. Co więcej – wie jak im zaradzić! Zaczynamy więc nową serię – WIZAŻOWE WPADKI – będziemy Wam pokazywać, jak nie popsuć sobie makijażu.

Rozmazana kreska pod oczami – co zrobić, by kredka się nie rozmazywała na powiece?

To problem, który dobrze znają dziewczyny lubiące smoky eyes. Bez wątpienia jest to najbardziej elegancki makijaż wieczorowy. Co jest największą zmorą smoky? Wypłukująca się czarna kredka z mokrej krawędzi powieki. Wygląda to bardzo nieestetycznie. Dlatego jako rozwiązanie naszego pierwszego makijażowego problemu polecamy żelową konturówkę Inglota, jest ona bardzo mocno napigmentowana. Dodatkowo produkt jest ekstremalnie wodoodporny! Trzeba tylko pamiętać, że demakijaż też nie będzie taki łatwy, by pozbyć się seksownej czerni z oczu, będziemy potrzebowały płynu dwufazowego. Pamiętacie jak zmywać oczy? Waciki…płateczki….kompresiki 🙂

cz1

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: