Doktor Make-up i Nobody’s Perfect

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Z wielką radością powitałyśmy zaproszenie do współpracy z pierwszą w Polsce profesjonalną agencją modelek plus size. Popieramy inicjatywę Agnieszki Czerwińskiej i jej entuzjastycznego zespołu. Nasze poglądy na piękno i ciało kobiece są bardzo podobne. Dziewczyny z agencji Nobody’s Perfect chcą udowodnić, że kobieta z kilkoma kilogramami nadbagażu może być atrakcyjna i pożądana w świecie mody. Nobody’s Perfect odcina się natomiast od promowania otyłości – zasada „kochana ciała nigdy za dużo” może źle odbić się na naszym zdrowiu. Doktor Make-up stara się pokazać pozytywną siłę makijażu, pokazujemy jak można zatuszować defekty i problemy ze skórą, jak zmienić kształt nosa, ust, oczu. Zanim zdecydujecie na botox, lifting, łamanie nosa w gabinecie chirurga plastycznego, wypróbujcie sprawdzone sztuczki wizażowe – będzie taniej, łatwiej i bezpieczniej.

Zdrowy rozsądek i kreatywne podejście do własnego wyglądu – to nasze motto. Trzymamy kciuki za działalność dziewczyn z agencji plus size. Gratulujemy Agnieszce Czerwińskiej nominacji do tytułu Kobiety Roku na portalu Wirtualna Polska, dla nas już jest zwyciężczynią. Będziemy się chwalić na blogu wspólnymi projektami Doktor Make-up i Nobody’s Perfect!

Na zamieszczonych zdjęciach, które wykonała Sylwia Bomba można podziwiać modelkę Nobody’s Perfect – Oliwię Dębińską. Makijaż zrobiła Marta Iwańska – Doktor Make-up

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: